Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Karta Graficzna.


Amsek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Zastanawiałem się nad kupnem nowej karty graficznej i mam pytanie.

A więc, czy jak zmienię kartę 512 MB na tą

 

http://www.komputronik.pl/product/161083/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/GeForce_with_CUDA_GT_610_EVGA_2GB_DVI_HDM_VGA_PCI_E_.html 

 

to będę miał te parę FPS więcej i jak będzie z innymi grami?

Opublikowano

Witam.

Zastanawiałem się nad kupnem nowej karty graficznej i mam pytanie.

A więc, czy jak zmienię kartę 512 MB na tą

 

http://www.komputronik.pl/product/161083/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/GeForce_with_CUDA_GT_610_EVGA_2GB_DVI_HDM_VGA_PCI_E_.html 

 

to będę miał te parę FPS więcej i jak będzie z innymi grami?

Więcej fps? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Podaj obecnie co masz za kompa, dokładnie napisz i podaj ile masz kasy

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Opublikowano

Komputer był kupiony około 3 lata temu, więc by się przydało pomału wymieniać części ;p

Ram: 3 GB
Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.61GHz

Karta Graficzna: 512 ATI Radeon HD 3600 Series

 

Mogę wydać maksymalnie 450 zł.

Opublikowano

Jedyne co wyczytałem to:

Model: ATX - 400 W

 

Budżet tak jak wyżej pisałem, maksymalnie 450 zł.

Najbardziej mi zależy na karcie graficznej bo jak to mówią dupy nie urywa.

Opublikowano

nie kupuj tej karty bo to nic nie warte ! do takiego zestawu kup hd4870 1gb ddr5 uzywane po 150zl + tamten zasilacz .

1377863814-U611928.png

Opublikowano

Po co ci 2gb ? pamiec na karcie to nie wszystko czasami 512 sa duuuzo wydajniejsze niz niektore 2gb -.- . hd4870/4890 to najlepsza karta do twojego zestawu .

1377863814-U611928.png

Opublikowano

Miałem kiedyś GT 610 grało się okropnie. Zmieniłem ją na gainward gt 240 512 ddr5. Jest dużo lepiej teraz zamierzam kupić jeszcze lepszą kartę, ta już jest trochę stara. Wracając do tematu nie kupuj jest choć by mieli ciebie torturować kup lepiej jakiegoś Radeona.

mikolaj1222.png
Opublikowano

ten dalej nie rozumie ... jak chcesz pieniadze w bloto wyrzucic to ja kup :) tylko nie dziw sie ze na niej bedziesz mial 30fps a na hd4870 mogl bys miec drugie tyle

1377863814-U611928.png

Opublikowano

Czy znak 2Gb drr3 tak dużo znaczy dala ciebie ? Z resztą jak chcesz marnować pieniądze droga wolna.

mikolaj1222.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...